Статьи

Вид: /
Сортировка:
На странице:
 • Овочі тривалого збергігання – особливості техніки та технології
  Ринок овочів можна умовно поділити на ранню продукцію, сезонну та ту, що буде реалізовуватися до нового врожаю, тобто тривалого зберігання. Найбільша ринкова ціна традиційно властива раннім овочам. Це пов’язано із високим попитом, недостатньою пропозицією і складністю технології виробництва. Сезонні овочі найбільш доступні за ціною, так як пропозиція перевищує попит, а технологія виробництва максимально спрощена. Овочі ж тривалого зберігання мають стабільний попит практично круглий рік, а бл..
  21.06.2018    Просмотров: 416
 • Підкорення нових земель або технолгія розробки цілини
  Понад 60% всіх земель сільськогосподарського призначення в Україні – це рілля. Проте такі колосальні площі переважно знаходяться в оренді у гігантських агрохолдингів та інших крупних сільськогосподарських підприємств. Малому ж або середньому фермеру часто доводиться задовольнятись власним паєм та прилеглими ділянками, які не готові до ведення сільського господарства. Це так звані цілинні землі. Проте, не слід недооцінювати перспективність їх використання. По-перше Такі ділянки не засм..
  19.06.2018    Просмотров: 1075
 • Заготівля кормів – основа тваринництва
  М'ясо-молочна продукція займає важливе місце в системі продовольчого забезпечення країни. Проте, великі технологічні тваринницькі комплекси для України стали радше винятком, ніж правилом. А забезпечення ринку молоком та м’ясом у значній мірі лягло на плечі приватних домогосподарств та дрібних фермерів. Головною складністю у тваринництві є забезпечення худоби якісними та поживними кормами. Для всіх жуйних тварин, до яких відноситься велика рогата худоба, кози та вівці – це, перш за все, трава..
  29.05.2018    Просмотров: 411
 • Бізнес на квітах – чим вигідно займатися фермеру?
  ​ Бізнес на квітах поступово займає свою нішу в аграрному секторі України. Він є перспективним, адже при засиллі імпортного насіннєвого, посадкового та готового до реалізації продукту має переваги по ціні, транспортним витратам і терміну зберігання. При цьому, відносна рідкість відповідної продукції зумовлює високу вартість та стабільний попит на ринку. Розглянемо особливості квітникарства в Україні. Цей бізнес умовно можна розділити на вирощування: квітів на продаж (зрізаних та у го..
  27.04.2018    Просмотров: 1074
 • Шкідники овочевих культур і боротьба з ними
  ​ Овочівництво – це ключова галузь забезпечення продовольчої безпеки держави і вона практично повністю лягає на плечі малих та середніх фермерських підприємств. При цьому, вирощування овочів є одним із найбільш трудозатратних і технологічно складних процесів в рослинництві. Серед інших особливостей овочівництва, окремо стоїть питання боротьби із шкідниками. В Україні лише зареєстровано понад 300 видів шкідників овочево-баштанних культур. Втрати врожаю через недотримання технології захисту рос..
  26.04.2018    Просмотров: 356
 • Способи боротьби із бур'янами
  ​ Бур’яни – це конкурент культурних рослин у боротьбі за вологу, сонячне світло та поживні речовини. При цьому вони мають вищі показники життєздатності у порівнянні із культурними рослинами та є осередком хвороб і шкідників. Тому, мінімалізація забур’яненості поля – основна задача догляду за посівами. Розрізняють наступні методи боротьби із бур’янами: біологічні; хімічні; агротехнічні. Біологічні методи наразі найменш поширені, адже вимагають застосування спеціальних знань т..
  24.04.2018    Просмотров: 328
 • Особливості вирощування ярого часнику
  Вирощування часнику перспективний напрямок діяльності для малого та середнього бізнесу. Це зумовлюється його харчовою та оздоровчою цінністю, високою ринковою вартістю, стійкістю до хвороб та адаптованістю до погодних умов, а також гарною лежкістю. Товарне виробництво включає вирощування озимого та ярого часнику. Окремо, стоїть питання вирощування садивного матеріалу з повітряних бульбочек. При цьому, фермер, що бажає зробити виробництво часнику пріоритетним, має забезпечити вирощування усіх трь..
  28.03.2018    Просмотров: 317
 • Зелень вирощувати вигідно!
  Зелень – це багатство смаку, вітаміни та прикраса до кожного столу. Вона може реалізуватися у свіжому вигляді та після переробки. Найбільшим попитом на ринку України користуються цибуля на перо, кріп та петрушка. Здобувають популярність салати, шпинат, рукола, кінза (коріандр), базилік та інші. Серед сучасного міського населення все популярнішим стає здорове харчування, веганство і сироїдство. Зелені салати поступово займають місце традиційної білокачанної капусти, а приготування страв європейсь..
  26.03.2018    Просмотров: 536
 • Редукторный ходоуменьшитель для мотоблоков
  Ранее мы презентовали редукторный ходоуменьшитель ЗХ4 для мотоблоков с дизельным двигателем. С февраля 2018 года в продажу поступил ходоуменьшитель для  мотоблоков с бензиновым двигателем. Общие требования к мотоблокам для установки ходоуменьшителя такие: дизельный или бензиновый двигатель 6 л. с. шлицевой вал двигателя диаметром 25 мм. Конструктивным отличием новой модификации является наличие четырех отверстий, вместо восьми, для крепления корпуса ходоуменьшителя к дви..
  07.03.2018    Просмотров: 366
 • Особливості весняного догляду за озимим часником
  Часник – користується попитом на внутрішньому ринку України та має експортний потенціал. Він використовується у свіжому вигляді та після переробки. А його вирощування є перспективним бізнесом. Проте, наразі він є дефіцитним продуктом і значна його частина імпортується, зокрема з Китаю. Імпортний часник має нижчий вміст ефірних масел, а при його вирощуванні і зберіганні використовується велика кількість хімічних засобів, що знижує його якість у порівнянні з вітчизняним. Ринкова вартість часнику, ..
  07.03.2018    Просмотров: 2444
 • Технологія вирощування ранньої картоплі
  Попит на картоплю в Україні зберігається протягом усього року, однак на весні споживачі особливо охоче купують ранню картоплю та з розумінням ставляться до високих цін на неї. Високий попит на цей продукт та обґрунтована ринком можливість реалізації його за вигідною ціною робить вирощування ранньої картоплі привабливим бізнесом. Головною задачею такого виробництва – є якомога швидше отримання товарних бульб, коли попит та ціна на ринку найвищі. Саме цим зумовлені наступні особливості технолог..
  02.03.2018    Просмотров: 946
 • АКЦИЯ! ОСТАВЬ ОТЗЫВ - ПОЛУЧИ СКИДКУ!
  Уважаемые посетители и покупатели, для владельцев продукции производства ЧП Крючков действует акция! Срок действия акции до 1 июня 2018 года. Акция проходит на территории Украины. За публикацию отзывов содержащих рекомендации по использованию, фотографий с комментариями и видео содержащих демонстрацию модернизации изделий, мы предоставляем скидку на следующую покупку. Распределение скидок такое: рекомендации по использованию — 50 грн., фото с рекомендациями — 100 грн., видео с..
  23.02.2018    Просмотров: 666
 • Картофелесажалки для посадки картофеля
  Тот, кто уже работал с картофелесажалкой для мотоблока, убедился на практике, что это полезное и эффективное навесное оборудование. Она проста и понятна в эксплуатации, выполняет полный спектр работ по высаживанию картофеля. Механическая картофелесажалка позволяет увеличить продуктивность труда в 5-6 раз, бережет здоровье и время человека. Выбор картофелесажалки Если площадь участка под посадку картошки более 5 соток, однозначно пригодится картофелесажалка. Представленный на рынке ассортим..
  29.01.2018    Просмотров: 546
 • Технология выращивания картофеля с помощью мотоблока
  Появление мотоблоков и мотокультиваторов упростило и ускорило выращивание картофеля, а разнообразие навесного оборудования позволило полностью механизировать данный процесс. Для каждого вида работ создано соответствующие приспособления: для подготовки почвы – плуг, фреза, борона, для высаживания картошки – комплект или картофелесажалка, для ухода – окучники, опрыскиватели, для уборки клубнеплодов -  картофелекопалка. В этой статье мы детально разберем технологию выращивания картофеля с п..
  24.01.2018    Просмотров: 668
  text_reviews
 • Подрібнювачі гілок та дровоколи гарний вибір для заготівлі дров
  У приватних домогосподарствах щороку постає питання переробки та заготівлі деревини максимально ефективним способом. Після догляду за деревами та чагарниками залишається велика кількість гілок. Вони зазвичай сушаться природнім шляхом та спалюються. Однак, утилізація гілля – це не вигідно! Цінну сировину, можна використати для копчення продуктів, або їх приготування на відкритому вогні, як паливо для бані тощо. Однак, для цього її треба подрібнити. Процес ручної переробки гілок, трудомістк..
  18.01.2018    Просмотров: 753